ING komt maar niet weg uit Rusland. Het Kremlin blokkeert het vertrek van de bank die al drie jaar geleden aankondigde te willen vertrekken. En: ASML is bezig met een reorganisatie. Dit terwijl het bedrijf alsmaar blijft groeien. Dat en meer bespreken we in het Boardroompanel van BNR Zakendoen.
Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het boardroompanel, dat deze keer bestaat uit: - Hugo Reumkens Partner bij Van Doorne - Leen Paape hoogleraar Corporate Governance aan Nyenrode Business Universiteit Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het boardroompanel en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke donderdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener for privacy information.

Gemaakt door: BNR Nieuwsradio Eerste aflevering: 06-11-2022
De podcast BNR Boardroompanel | BNR heeft in totaal 307 afleveringen

Maker: BNR Nieuwsradio Datum: 05-03-2026

Maker: BNR Nieuwsradio Datum: 19-03-2026
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.