Aflevering Nieuw Activistisch Platform Wil Digid Redden Van Amerikaanse Overname: ‘Die Man In Het Witte Huis Is Knettergek’

· Aflevering van de podcast: BNR Headlines

Firewall, het nieuwe activistische journalistieke platform van Eric Smit, wil voorkomen dat DigiD in Amerikaanse handen kan vallen. DigiD draait nu op systemen van het Nederlandse bedrijf Solvinity, maar de Amerikaanse multinational Kyndryl wil Solvinity overnemen. Mocht het bedrijf in Amerikaanse handen vallen, dan kan president Donald Trump door middel van wetgeving de diensten gemakkelijk aan of uit zetten en bij de informatie zelf terecht. ‘Maar die man in het Witte Huis is knettergek en vooral knettercorrupt. Hij heeft een autocratische instelling. Het komt allemaal op ons af.’ Lees het hele artikel op bnr.nl: Nieuw activistisch platform wil DigiD redden van Amerikaanse overname: ‘Die man in het Witte Huis is knettergek’ See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
BNR Headlines

BNR Headlines

Gemaakt door: BNR Nieuwsradio Eerste aflevering: 11-01-2024

De podcast BNR Headlines heeft in totaal 9054 afleveringen

Vorige aflevering

Luxe op werkplek moet personeel weer naar kantoor verleiden 

Luxe op werkplek moet personeel weer naar kantoor verleiden 

Maker: BNR Nieuwsradio Datum: 16-01-2026

Volgende aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Nieuw activistisch platform wil DigiD redden van Amerikaanse overname: ‘Die man in het Witte Huis is knettergek’

BNR Headlines · 17-01-2026

00:00 00:08:15