Aflevering 26 September • Voormalig Cu-Partijleider Gert-Jan Segers: “Geen Onderwerp Zo Beladen Als Het Israëldebat, Het Is Niet Rationeel.”

· Aflevering van de podcast: Christenen voor Israël

De oorlog in Gaza laat maar weinig mensen onberoerd. Het is een belangrijk onderwerp geworden, ook in politiek Den Haag. We zagen parlementariërs gehuld in de kleuren van de Israelische vlag of juist de Palestijnse vlag. Hoe is het mogelijk dat een oorlog in het midden-oosten zo’n grote invloed heeft op ons eigen politieke landschap? En er lijkt steeds meer een onderscheid gemaakt te worden in de wereld tussen zogeheten ‘goede Joden’ en ‘Zionisten.’  Doet de overheid genoeg om Jodenhaat tegen te gaan in Nederland?  We spreken erover door met Gert-Jan Segers, voormalig partijleider van de ChristenUnie.

Speelgoedwinkel
Christenen voor Israël

Christenen voor Israël

Gemaakt door: Christenen voor Israël Eerste aflevering: 15-04-2024

De podcast Christenen voor Israël heeft in totaal 233 afleveringen

Vorige aflevering

Volgende aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Podcast 26 september • Voormalig CU-partijleider Gert-Jan Segers: “Geen onderwerp zo beladen als het Israëldebat, het is niet rationeel.”

Christenen voor Israël · 26-09-2025

00:00 00:37:01