Aflevering Vincent Jansen, Vp Innopay – Digital Identity Wallets; Over Adoptie, Het Verdienmodel En De Acceptatie - #3 Data Sharing

· Aflevering van de podcast: Data Sharing Podcast | Digitale onboarding, klantverificatie en meer

Digital identity wallets lijken een revolutie teweeg te gaan brengen in hoe we ons online en offline identificeren en gegevens delen. Tegelijkertijd roept het een tal van vragen op.  Komt de adoptie in Nederland snel op gang na de invoering? Krijgen buitenlandse aanbieders hier voet aan de grond? En hoe zit het met het verdienmodel achter deze wallets?   In aflevering 3 van de Data Sharing Podcast gaat host Hidde Koning hierover in gesprek met Vincent Jansen, Director Technology Innovation bij INNOPAY.  Vincent is expert op het gebied van data sharing en digital Identities. Hij benadrukt dat er nog veel moet gebeuren en er ook nog veel duidelijk moet worden, maar als bedrijven en overheden daar nu over beginnen na te denken, zij op tijd klaar zullen zijn voor de verplichte acceptatie van digital identity wallets.  “Wat van belang is, is dat er het komende jaar allerlei implementatiewetgeving moet gaan komen die uitlegt hoe het in de praktijk precies moet werken. Zodat we zorgen dat er in Europa ook echt op dezelfde manier met één stekker gewerkt kan worden.” aldus Vincent.  Vincent en Hidde bespraken de volgende onderwerpen: - De adoptie van digital identity wallets in Nederland - De positie van buitenlandse wallets in Nederland - Het aantal wallets die een consument straks heeft - Het verdienmodel - De haalbaarheid voor accepterende partijen ------------------ De Data Sharing Podcast is dé podcast over digitale onboarding, klantverificatie en alles wat daarbij hoort. In deze podcast gaat podcast host Caressa Kuk van Ockto (voorheen: Hidde Koning) in gesprek met gasten over tal van onderwerpen die hier mee te maken hebben. Van best practices tot de toekomst van gegevens delen en van UX tot wet- en regelgeving. Volg Ockto op LinkedIn of bezoek onze website.

Speelgoedwinkel
Data Sharing Podcast | Digitale onboarding, klantverificatie en meer

Data Sharing Podcast | Digitale onboarding, klantverificatie en meer

Gemaakt door: Caressa Kuk - Ockto Eerste aflevering: 03-07-2026

De podcast Data Sharing Podcast | Digitale onboarding, klantverificatie en meer heeft in totaal 19 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Vincent Jansen, VP Innopay – Digital identity wallets; over adoptie, het verdienmodel en de acceptatie - #3 Data Sharing Podcast

Data Sharing Podcast | Digitale onboarding, klantverificatie en meer · 26-06-2024

00:00 00:35:19