Aflevering 25/04 | Nog Meer Verdachte Overheidsopdrachten Bij Bpost | Eerste Veroordeling In België Voor 'Grootste Diefstal Uit Staatskas' | Hebben De Stakers Bij Delhaize Geen Fut Meer?

· Aflevering van de podcast: De 7

De Brit Guenther K gaat naar de cel voor zogenoemde CumEx-constructies. Zo'n tien jaar geleden begon hij de Belgische staat voor miljoenen op te lichten. We vertellen je 'r alles over. De werknemers van supermarktketen Delhaize hebben steeds minder fut om te staken. Wint de directie de uitputtingsslag, of spelen de vakbonden nog een troefkaart? En na het stikstofdossier doemt een nieuw hangijzer op voor ons leefmilieu: de natuurherstelwet. Wat is het? En waarom bezorgt het onze politici nu al hoofdpijn? Host: Bert Rymen Productie: Roan Van Eyck Vind je wat je hier hoort wel leuk? Neem dan een abonnement op De Tijd. Zo heb je elke dag volledige toegang tot het nieuws en de analyse van de experten hier op de redactie. Check zeker eens het kennismakingsaanbod. Dat vind je op abonnement.tijd.be See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 925 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

25/04 | Nog meer verdachte overheidsopdrachten bij Bpost | Eerste veroordeling in België voor 'grootste diefstal uit staatskas' | Hebben de stakers bij Delhaize geen fut meer?

De 7 · 25-04-2023

00:00 00:15:52