Aflevering 14/11 | Vlaamse Regering Heeft Voor De Derde Keer Stikstofdeal | Kmo's Kunnen Investeringen Voor Minstens 10% Aftrekken | Steeds Meer Vlaamse Bedrijven Naar Noord-Frankrijk

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in De 7 vandaag? De Vlaamse regering heeft in de loop van de nacht - voor de derde keer - een stikstofakkoord bereikt. Wat zit daar in en zal het deze keer wel standhouden? Ondernemers die groen willen investeren kunnen dat binnenkort doen met een grotere 'investeringsaftrek'. Wat betekent dat voor jouw bedrijf? En het Business Angels Network Vlaanderen is op weg naar z'n 500ste investeringsdeal. Ondanks de hoge rentes wordt 2023 een topjaar. Hoe kan dat? We vragen het aan de CEO. Host: Bert Rymen Productie: Roan Van Eyck See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 912 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

14/11 | Vlaamse regering heeft voor de derde keer stikstofdeal | Kmo's kunnen investeringen voor minstens 10% aftrekken | Steeds meer Vlaamse bedrijven naar Noord-Frankrijk

De 7 · 14-11-2023

00:00 00:15:36