Aflevering 01/02 | Beleggers Betalen Recordbedrag Van 6 Miljard Aan Taksen | Wie Gaat Er Met De Winsten Lopen In De Voedingsketen? | Antwerpse Loop Earplugs Drie Keer Zo Groot Op Één Jaar

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in De 7 vandaag? Nog nooit betaalden beleggers zo veel taksen als vorig jaar. Het gaat om een stijging van 8 procent tegenover het jaar ervoor. Als je vandaag niet pér se in Brussel moet zijn, kan je de stad beter mijden, vanwege het boerenprotest. Maar wie gaat er nu eigenlijk met de centen lopen die de boeren niet krijgen? De voedingsbedrijven, de supermarkten of nog iemand anders? En de Belgische oordopjesmakers van Loop Earplugs zijn vorig jaar zo maar even drie keer zo groot geworden. We praten met de twee oprichters. Host: Bert Rymen Productie: Roan Van Eyck Wil je nog meer weten over de financiële strop rond de nek van de boeren? Luister dan naar deze De 7 Extra. Host Lara Droessaert praat met experten Pieter Lambrecht en Daan Bleus van onze redactie over de problemen en de mogelijke oplossingen voor de boeren. See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 910 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

01/02 | Beleggers betalen recordbedrag van 6 miljard aan taksen | Wie gaat er met de winsten lopen in de voedingsketen? | Antwerpse Loop Earplugs drie keer zo groot op één jaar

De 7 · 01-02-2024

00:00 00:15:51