Aflevering 20/03 | Van Hool Maandag Failliet Als Familie Erfeniskwestie Niet Oplost | Exit Euronav Maakt Bel20 Tijdelijk Bel19 | Is De Superchip Van Nvidia Echt Een Mirakel?

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in De 7 vandaag? Marc Zwaaneveld, de crisismanager bij busbouwer Van Hool, dreigt ermee om het faillissement aan te vragen als de familiale aandeelhouders een erfeniskwestie tegen maandag niet kunnen oplossen. De Bel20 wordt vanaf vandaag drie maanden lang de Bel19. Olietankerrederij Euronav vliegt, na amper 2 dagen, weer uit de sterindex. Da's de kortste Bel20-carrière ooit. En Blackwell, de nieuwe chip van Nvidia, blijft talk of the town in de techwereld. De chip kan ChatGPT tot 30 keer sneller maken. Host: Bert Rymen Productie: Lara Droessaert See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 907 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

20/03 | Van Hool maandag failliet als familie erfeniskwestie niet oplost | Exit Euronav maakt Bel20 tijdelijk Bel19 | Is de superchip van Nvidia echt een mirakel?

De 7 · 20-03-2024

00:00 00:15:53