Aflevering 26/09 | Telenet Zet Grootste Productiehuis Van België In De Etalage | De Strijd Om De Vlaamse Ministerposten | Zuckerberg Stelt Futuristische Ar-Bril Voor

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in De 7 vandaag? Telenet zet Caviar, dat is het grootste tv-productiehuis van België in de etalage. Wat speelt daar allemaal? Nu de Vlaamse formatie bijna rond is, maken de partijen zich op voor de strijd om de ministerportefeuilles. Hoe gaan ze die verdelen? Mark Zuckerberg hemzelve, de baas van Meta heeft het prototype voorgesteld van een nieuwe futuristische augmented reality -bril. Wat kan dat ding allemaal? De markten waren alvast onder de indruk. Host: Bert Rymen Productie: Joris Vanderpoorten See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 906 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

26/09 | Telenet zet grootste productiehuis van België in de etalage | De strijd om de Vlaamse ministerposten | Zuckerberg stelt futuristische AR-bril voor

De 7 · 26-09-2024

00:00 00:12:09