Aflevering 12/06 | Recordaantal Vlamingen Schuift Erfenis Gratis Door Naar Kinderen | Fiscus Eist Recordbedrag Terug Van Ondernemers | Strijd Om Belegger Woedt Volop

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in De 7 vandaag? Doorgeefschenkingen worden pijlsnel populairder. Vorig jaar deden Vlamingen er zo een kwart meer. Da's een record. Hoe werkt het precies? De fiscus eist een recordbedrag aan fiscale kortingen terug van ondernemers. Goed voor bijna 200 miljoen euro. Hoe komt dat? En over wat voor kortingen gaat het? Beleggen op de beurs wordt hoe langer hoe toegankelijker. Na Saxo, Keytrade en Rebel verlaagt nu ook Bolero z'n tarieven voor kleinere bedragen. De slag om de jongere belegger woedt volop! En we gaan ook even naar LA. Onze man is daar ter plaatse voor het zware protest tegen het migratiebeleid van Donald Trump. Host: Bert Rymen Productie: Roan Van Eyck See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 926 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

12/06 | Recordaantal Vlamingen schuift erfenis gratis door naar kinderen | Fiscus eist recordbedrag terug van ondernemers | Strijd om belegger woedt volop

De 7 · 12-06-2025

00:00 00:16:08