Aflevering 01/04 | Trump Wil De Oorlog Beëindigen 'Over Twee Tot Drie Weken' | Kadri Kreeg 40 Miljoen Euro Vergoeding Bij Syensqo | Na 50 Jaar Weer Naar De Maan

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in De 7 vandaag? President Trump zegt dat ie de oorlog in Iran zal beëindigen in twee tot drie weken. Dat zorgt voor winst op de beurzen en een dalende olieprijs. Toch is sinds het begin van het conflict al 12.000 miljard dollar beurswaarde in rook opgegaan. Welke scenario's liggen nog op tafel? Ilham Kadri kreeg voor haar laatste jaar als CEO van Syensqo 40 miljoen euro vergoeding: nóg meer dan eerst gedacht. En dat doet eens te meer de wenkbrauwen fronsen. Als alles goed gaat vliegen straks voor het eerst in 50 jaar weer astronauten richting de maan. Is dat het startschot van een nieuwe space race? Of zelfs van een heuse ruimte-economie? Host: Bert Rymen Productie: Roan Van Eyck De Tijd heeft een nieuwe app. Om jullie die uitgebreid te laten testen, kan je nu een gratis digitaal maandabonenment krijgen. Dat stopt vanzelf na een maand. See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 1179 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

01/04 | Trump wil de oorlog beëindigen 'over twee tot drie weken' | Kadri kreeg 40 miljoen euro vergoeding bij Syensqo | Na 50 jaar weer naar de maan

De 7 · 01-04-2026

00:00 00:16:28