Aflevering 07/04 | Elke Dag 40.000 Gevallen Van Phishing | Nog Ettelijke Uren Tot Trumps Iran-Ultimatum | Astronauten Vliegen Rond De Maan En Verder Dan Ooit

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er vandaag in De 7? - Het Centrum voor Cybersecurity krijgt elke dag 40.000 meldingen binnen van phishing. Een record, al ligt het werkelijke aantal waarschijnlijk nog een stuk hoger. - De olieprijs klimt verder, nu Donald Trumps ultimatum tegen Iran om de Straat van Hormuz te heropenen nadert. - Techinvesteerder Jürgen Ingels wil met een nieuw fonds 150 miljoen euro ophalen om de ruimtevaart - en defensietechnologie in ons land te boosten. Je hoort hem in deze podcast. Host: Roan Van Eyck Productie: Joris Vanderpoorten See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 1179 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

07/04 | Elke dag 40.000 gevallen van phishing | Nog ettelijke uren tot Trumps Iran-ultimatum | Astronauten vliegen rond de maan en verder dan ooit

De 7 · 07-04-2026

00:00 00:15:04