Aflevering Ook Al Zitten De Daders Hun Straf Nooit Uit, Het Mh17-Vonnis Wordt Historisch

· Aflevering van de podcast: De kamer van Klok

Donderdag wordt uitspraak gedaan in het MH17-proces. Drie Russen en een Oekraïner staan terecht voor de moord op alle 298 slachtoffers van de vliegtuigramp in 2014. Voor de nabestaanden is de uitspraak een belangrijk moment, maar de kans dat de daders hun straf uitzitten is klein, zeggen verslaggever Elsbeth Stoker en voormalig Rusland correspondent Bert Lanting.  Onze journalistiek steunen? Dat kan het beste met een (digitaal) abonnement op de Volkskrant, daarvoor ga je naar  www.volkskrant.nl/podcastactie

Presentatie Elke Dag: Pieter Klok en Sheila Sitalsing Presentatie de Kamer van Klok op vrijdag: Gijs Groenteman Redactie: Corinne van Duin, Lotte Grimbergen, Tiemen Hageman en Sofia Robben Montage: Rinkie Bartels, Daan Hofstee See omnystudio.com/listener for privacy information.

Stem website va het jaar
De kamer van Klok

De kamer van Klok

Gemaakt door: de Volkskrant Eerste aflevering: 16-02-2021

De podcast De kamer van Klok heeft in totaal 1145 afleveringen

Vorige aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Ook al zitten de daders hun straf nooit uit, het MH17-vonnis wordt historisch

De kamer van Klok · 16-11-2022

00:00 00:22:31