Aflevering Aflevering 1: Een Russische Aanbieding

· Aflevering van de podcast: De ontmaskerde vervalsing. Het onwaarschijnlijke levensverhaal van Helene Kröller-Müller

Helene Kröller-Müller koopt in 1928 een schilderij van 'Vincent Van Gogh’ van galeriehouder Otto Wacker. Daarnaast duiken we in Helene' s jonge bewogen jaren in Duitsland. Het verhaalvan Helene en de belangrijke personen om haar heen wordt tot leven gebracht door stemmen van onder andere Anna Drijver, Tanja Jess, Mark Rietman en Egbert-Jan Weeber.

Speelgoedwinkel
De ontmaskerde vervalsing. Het onwaarschijnlijke levensverhaal van Helene Kröller-Müller

De ontmaskerde vervalsing. Het onwaarschijnlijke levensverhaal van Helene Kröller-Müller

Gemaakt door: Kröller-Müller Museum Eerste aflevering: 15-12-2025

De podcast De ontmaskerde vervalsing. Het onwaarschijnlijke levensverhaal van Helene Kröller-Müller heeft in totaal 7 afleveringen

Vorige aflevering

Aflevering 2: Het trotse bezit

Aflevering 2: Het trotse bezit

Maker: Kröller-Müller Museum Datum: 10-12-2025

Volgende aflevering

Trailer: de ontmaskerde vervalsing

Trailer: de ontmaskerde vervalsing

Maker: Kröller-Müller Museum Datum: 12-12-2025

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Aflevering 1: Een Russische aanbieding

De ontmaskerde vervalsing. Het onwaarschijnlijke levensverhaal van Helene Kröller-Müller · 11-12-2025

00:00 00:21:42