Aflevering #2.62 Ik Ben Erachter Gekomen Dat Mijn Zelfhaat Gedachten Dezelfde Zijn Als Die Van De Monniken Uit De 4De Eeuw

· Aflevering van de podcast: Een spraakbericht van Tomson Darko

Aan het einde van de week, als ik moe begin te worden, krijg ik negatieve gedachtes. Ik kan ze nauwelijks stoppen. Blijkbaar is niets menselijks mij vreemd, want de monniken uit de 4de eeuw na christus hadden hier ook al last van. Zij noemden het acedia. De demon van de middag. Wacht. Ik leg het je uit. - Ontvang elke dag een e-mail en een spraakbericht van tomson darko - Ontvang elke woensdag een e-mail (gratis) via www.tomsondarko.nl  - Vermaak jezelf met mijn boek 'Ze gingen samen het toilethokje in.mp4' - Bekentenissen uit het ondergrondse op mijn blog Elke werkdag een melancholisch tekstje van tomson darko in je mailbox. Ga naar www.petje.af/tomsondarko en steun me of ga naar www.tomsondarko.nl voor meer obscure dingen. Support the show (https://www.petje.af/tomsondarko)

Speelgoedwinkel
Een spraakbericht van Tomson Darko

Een spraakbericht van Tomson Darko

Gemaakt door: Tomson Darko Eerste aflevering: 01-05-2022

De podcast Een spraakbericht van Tomson Darko heeft in totaal 748 afleveringen

Vorige aflevering

#2.61 Als je een obsessie hebt met Tomson Darko

#2.61 Als je een obsessie hebt met Tomson Darko

Maker: Tomson Darko Datum: 20-05-2021

Volgende aflevering

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#2.62 Ik ben erachter gekomen dat mijn zelfhaat gedachten dezelfde zijn als die van de monniken uit de 4de eeuw

Een spraakbericht van Tomson Darko · 25-05-2021

00:00 00:13:36