We gaan het in deze aflevering hebben over de WTO, de Wereldhandelsorganisatie, want daar is Marijn deze week. We kijken of de WTO nog leeft, wat het voor organisatie is, en wat er nog kan nu de Amerikanen de aanstelling van rechters voor het hoger beroep van de Wereldhandelsorganisatie blokkeren.
En op de arbeidsmarkt regent het ontslagen. Bij grote bedrijven in Amerika bijvoorbeeld, maar ook dichter bij huis kondigde deze week ABN Amro aan duizenden banen te schrappen. Is er sprake van een jobpocalypse, verdwijnen de banen? En hoe komt dat? Is het de economie? Is het AI??
Presentatie: Anna Dijkman en Marijn Jongsma
Redactie en montage: Nelleke van der Heiden
Muziek: Gijs Friesen See omnystudio.com/listener for privacy information.

Gemaakt door: Het Financieele Dagblad Eerste aflevering: 14-09-2023
De podcast FD Toegevoegde Waarde heeft in totaal 50 afleveringen

Maker: Het Financieele Dagblad Datum: 22-11-2025

Maker: Het Financieele Dagblad Datum: 06-12-2025
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.