Aflevering #42 Waarom Is Netwerken En Connecten Zo Belangrijk? En Hoe Komt Het Dat Ik Daar Zó Dol Op Ben….

· Aflevering van de podcast: Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Waarom is netwerken en connecten zo belangrijk? En hoe komt het dat ik daar zó dol op ben…. Ik zie sales als verbinden en helpen. In het privé leven hebben mensen hier vaak niet zoveel problemen/ issues mee. In de zakelijke wereld noemen ze verbinden sales…en krijgen vele mensen er de rillingen van. Daar help ik coaches vooral mee. Om vanuit verbinding te verkopen. Ik bied hier 3 trajecten in aan. Zowel in de groep als 1:1. Stuur je me een DM/chat bericht als je hier meer over wilt weten? Een fijne dag! Groetjes Miranda Tijink (m’n naam op LinkedIn en Facebook of Instagram is m’n naam miranda_sterk_in_sales_loa (law of ATTRACTION mindset)

Speelgoedwinkel
Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Gemaakt door: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Eerste aflevering: 10-05-2025

De podcast Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding! heeft in totaal 96 afleveringen

Vorige aflevering

#41 Hoe kun je als (high end) BusinessCoach geen Whatsapp hebben?

#41 Hoe kun je als (high end) BusinessCoach geen Whatsapp hebben?

Maker: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Datum: 14-11-2023

Volgende aflevering

#43 De 5 Stappen voor de meest effectieve weg naar 10K per maand!

#43 De 5 Stappen voor de meest effectieve weg naar 10K per maand!

Maker: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Datum: 08-12-2023

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#42 Waarom is netwerken en connecten zo belangrijk? En hoe komt het dat ik daar zó dol op ben….

Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding! · 24-11-2023

00:00 00:20:15