Aflevering #58 Mijn Inzichten Na Het Event Van Simone Levie Vandaag

· Aflevering van de podcast: Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Mijn inzichten na het event van Simone Levie vandaag… wil jij ook dat ik strategisch mee denk met jouw Business. Stuur me dan een chat / DM via social media. Of plan een call in via m’n website www.SterkinSales.nl

Speelgoedwinkel
Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Gemaakt door: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Eerste aflevering: 10-05-2025

De podcast Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding! heeft in totaal 96 afleveringen

Vorige aflevering

#57 Ons wintersport avontuur in Tsjechië deze week!

#57 Ons wintersport avontuur in Tsjechië deze week!

Maker: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Datum: 23-02-2024

Volgende aflevering

#59 Wat is een ideale opbouw van een Sales gesprek?

#59 Wat is een ideale opbouw van een Sales gesprek?

Maker: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Datum: 15-03-2024

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#58 Mijn inzichten na het event van Simone Levie vandaag

Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding! · 29-02-2024

00:00 00:13:46