Aflevering #87 Op De Terug Weg Van Het Live Event Van Kim Munnecom Nam Ik Deze Op.

· Aflevering van de podcast: Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Vrijdag 31-1 was mijn live event.... met 80 deelnemers. In de volgende podcast bespreek ik hoe je zalen vol deelnemers krijgt voor je eigen event.

Speelgoedwinkel
Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding!

Gemaakt door: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Eerste aflevering: 10-05-2025

De podcast Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding! heeft in totaal 96 afleveringen

Vorige aflevering

#86 Waarom je bij mijn Trajecten een Team erbij

#86 Waarom je bij mijn Trajecten een Team erbij

Maker: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Datum: 11-01-2025

Volgende aflevering

#88 Interview bij ZZP Daily tijdens het Kickstart 2025 event.

#88 Interview bij ZZP Daily tijdens het Kickstart 2025 event.

Maker: Sterk in Sales, de Sales- en Businesscoach voor ambitieuze dienstverleners. Datum: 05-02-2025

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#87 Op de terug weg van het live event van Kim Munnecom nam ik deze podcast op.

Miranda Tijink | Sterk in Sales, ik help ambiteuze coaches en dienstverleners verkopen vanuit verbinding! · 04-02-2025

00:00 00:19:17