Aflevering Aflevering 3: De Milkshakemoord

· Aflevering van de podcast: Moorden in de jaren...

In een luxe wijk in Hongkong loopt het huwelijk van twee expats uit de Verenigde Staten op zijn einde. Ruzies en bedrog zijn aan de orde van de dag. De scheiding wordt al voorbereid, maar zover komt het niet, want een doodnormale zondagavond eindigt in moord.

Luister je graag naar onze podcast en wil je ons steunen? Dat kan via https://petjeaf.com/moordenindejaren. Alvast heel erg bedankt! Research, redactie en productie: Lotte Lentes en Hanneke Hendrix, muziek: Mike Roelofs, in samenwerking met New Tree Media. Adverteren in deze podcast? adverteren@newtreemedia.nl See omnystudio.com/listener for privacy information.

Stem website va het jaar
Moorden in de jaren...

Moorden in de jaren...

Gemaakt door: Hanneke Hendrix & Lotte Lentes / New Tree Media Eerste aflevering: 25-06-2024

De podcast Moorden in de jaren... heeft in totaal 70 afleveringen

Vorige aflevering

Aflevering 2: De Alpenmoorden

Aflevering 2: De Alpenmoorden

Maker: Hanneke Hendrix & Lotte Lentes / New Tree Media Datum: 02-09-2025

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Aflevering 3: De milkshakemoord

Moorden in de jaren... · 09-09-2025

00:00 00:22:44