Aflevering E02 E06 Mr Gay 2016 Raf Van Puymbroeck Over Kostuums Met Een Verhaal. Van Zijn Custom Made Trouwoutfit Door Nicky Vankets Tot Het Creatieve Proces Van Trinxx Hun Showkostuums.

· Aflevering van de podcast: Stijlvolle Gesprekken

In deze aflevering schuift Raf van Puymbroeck van TRINXX aan bij de microfoon – en het gaat over mode met een hoofdletter M. ???????????? Raf vertelt openhartig over de unieke trouwkleren die hij samen met zijn man liet ontwerpen door Nicky Vankets. Van de eerste ideeën tot de schetsen die letterlijk ter plekke ontstonden: hoe maak je van je outfit echt een verlengstuk van jezelf? ?? We duiken ook in hun creatieve keuze rond het kleurenpalet voor de gasten: mag je wit dragen op een trouw of is dat een big no-go? Raf legt uit hoe ze eerst met het idee speelden om iedereen in het wit te kleden, terwijl zij de "kleur" zouden zijn – maar uiteindelijk toch een andere weg insloegen. ?? Uiteraard komt ook TRINXX aan bod: Van idee tot glitter en glam. Dansen op 15 cm-hoge hakken en de spectaculaire looks. Hoe ontstaat zo’n outfit? En hoeveel creativiteit en tijd kruipt daarin?  ?? Tot slot deelt Raf zijn visie op stijl: trends zijn leuk, maar je trouwt en leeft in de eerste plaats voor jezelf. You’re the star. Een aflevering vol mode, lef en liefde. ? -- ????Instagram RAF https://www.instagram.com/rafvp/ ????Instagram TRINXX https://www.instagram.com/trinxx_heels/ ????Instagram Mr Gay https://www.instagram.com/mrgaybelgium/ ? Raf’s favoriete kostuum in Hollands Got Talent Finale met de lasers en vleugels: https://www.youtube.com/watch?v=a9c3xIQF17g ??Of je nu luistert tijdens het wandelen of kijkt vanuit je eigen comfortabele zetelTe beluisteren op SpotifyTe bekijken op YouTubeLuister, kijk – en laat je inspireren door Raf zijn verhalen. ????? Duur: 42 minuten dosis glitter en glam ?? Vergeet geen rating te geven op Spotify ! ?? Subscribe & like onze aflevering op YouTube#StijlvolleGesprekken #Seandhondt #nailpin #Podcast #FashionTalk #NieuweAflevering #modepodcast #vlaamsemode #vlaamsemodepodcast #modepodcast #fashionpodcast

Stem website va het jaar
Stijlvolle Gesprekken

Stijlvolle Gesprekken

Gemaakt door: Maritsa van Iterson Eerste aflevering: 17-02-2024

De podcast Stijlvolle Gesprekken heeft in totaal 18 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

E02 E06 Mr Gay 2016 Raf Van Puymbroeck over kostuums met een verhaal. Van zijn custom made trouwoutfit door Nicky Vankets tot het creatieve proces van Trinxx hun showkostuums.

Stijlvolle Gesprekken · 15-09-2025

00:00 00:42:19