Aflevering Mengen Progressieve Partijen Zich Te Laat In Het Asieldebat? Rob Jetten: 'We Zijn Er Met Een Grote Boog Omheen Gelopen' (3 Juli 2025)

· Aflevering van de podcast: Sven op 1

D66-leider Rob Jetten heeft zijn asielplannen volledig over een andere boeg gegooid: volgens hem moet Nederland het ‘Canadese model’ gaan volgen. Waar komt deze koerswijziging vandaan? En hoe gaat zijn partij de volgende verkiezingen in? Sven gaat met de politicus in gesprek.  Sven op 1 is een programma van Omroep WNL. Meer van WNL vind je op onze website en sociale media: ? Website: https://www.wnl.tv  ? Facebook: https://www.facebook.com/omroepwnl  ? Instagram: https://www.instagram.com/omroepwnl ? Twitter: https://www.twitter.com/wnlvandaag ? Steun WNL, word lid: https://www.steunwnl.tv ? Gratis Nieuwsbrief: https://www.wnl.tv/nieuwsbrief 

Speelgoedwinkel
Sven op 1

Sven op 1

Gemaakt door: NPO Radio 1 / WNL Eerste aflevering: 25-03-2022

De podcast Sven op 1 heeft in totaal 984 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Mengen progressieve partijen zich te laat in het asieldebat? Rob Jetten: 'We zijn er met een grote boog omheen gelopen' (3 juli 2025)

Sven op 1 · 03-07-2025

00:00 00:24:58