Aflevering Olaf Sleijpen (President Dnb) Kritisch Op Plannen Om Staatsschuld Te Laten Oplopen: ‘Oplossen Binnen De Begroting’ (19 December 2025)

· Aflevering van de podcast: Sven op 1

Hoe staat het ervoor met de Nederlandse economie? Om 11.30 uur publiceert de De Nederlandsche Bank haar najaarsraming waaruit zal blijken of de groei van de Nederlandse economie voortzet of stagneert. Olaf Sleijpen is de gloednieuwe president van de DNB, de hoogste centrale bankier van Nederland, hij ligt de cijfers toe. Sven op 1 is een programma van Omroep WNL. Meer van WNL vind je op onze website en sociale media: ? Website: https://www.wnl.tv  ? Facebook: https://www.facebook.com/omroepwnl  ? Instagram: https://www.instagram.com/omroepwnl ? Twitter: https://www.twitter.com/wnlvandaag ? Steun WNL, word lid: https://www.steunwnl.tv ? Gratis Nieuwsbrief: https://www.wnl.tv/nieuwsbrief 

Speelgoedwinkel
Sven op 1

Sven op 1

Gemaakt door: NPO Radio 1 / WNL Eerste aflevering: 25-03-2022

De podcast Sven op 1 heeft in totaal 1186 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Olaf Sleijpen (president DNB) kritisch op plannen om staatsschuld te laten oplopen: ‘Oplossen binnen de begroting’ (19 december 2025)

Sven op 1 · 19-12-2025

00:00 00:25:41