Aflevering #94 ?Het Gezicht Van Morgen: De Craniofaciale Chirurgie, Mka En De Toekomst Van De Studie Tandheelkunde - Prof. Dr. E.B. (Eppo) Wolvius

· Aflevering van de podcast: VCMS Podcast

Deze week schuiven we aan tafel bij Prof. Dr. Wolvius, kaakchirurg en opleider binnen de afdeling Mondziekten, Kaak- en Aangezichtschirurgie van het Erasmus MC in Rotterdam. Op de afdeling wordt de kaakchirurgie bedreven in de volle breedte: van de meer gebruikelijke behandelingen tot de zeer specialistische en multidisciplinaire casuistiek. Zijn eigen expertise betreft de congenitale craniofaciale chirurgie, iets wat de afdeling in Rotterdam uniek maakt. Naast zijn werkzaamheden als chirurg en afdelingshoofd is hij nauw betrokken met diverse onderzoeken binnen de afdeling. In deze podcast komen we dan ook meer te weten over de afdeling MKA-chirurgie in het Erasmus MC en de rol van Prof. Wolvius hierin. Wat zijn de grote uitdagingen en lessen voor een professor/afdelingshoofd? Welke onderzoeken lopen er? Wat maakt het vak zo speciaal? Waarom de craniofaciale chirurgie? Wat maakt een goede kaakchirurg? Is er een toekomst voor een opleiding tandheelkunde in Rotterdam? Nieuwsgierig? Luister dan nu deze gloednieuwe aflevering! ????

Speelgoedwinkel
VCMS Podcast

VCMS Podcast

Gemaakt door: VCMS Nederland Eerste aflevering: 01-01-2023

De podcast VCMS Podcast heeft in totaal 98 afleveringen

Vorige aflevering

#93 De Chirurg en het Kind: De Kunst van Communicatie

#93 De Chirurg en het Kind: De Kunst van Communicatie

Maker: VCMS Nederland Datum: 04-04-2025

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

#94 ?Het Gezicht van Morgen: De Craniofaciale Chirurgie, MKA en de toekomst van de studie Tandheelkunde - Prof. Dr. E.B. (Eppo) Wolvius

VCMS Podcast · 18-04-2025

00:00 00:25:42