Softwarebouwer AFAS is het eerste Nederlandse bedrijf dat de vierdaagse werkweek introduceert, oftewel 4 dagen werken voor 5 dagen loon. Is dat wel wenselijk nu werkgeversorganisaties en de overheid juist wil dat we meer gaan werken? Bas van der Veldt, topman van softwarebouwer AFAS is te gast in BNR Zakendoen.
Macro met Mujagic Elke dag een intrigerende gedachtewisseling over de stand van de macro-economie. Op maandag en vrijdag gaat presentator Thomas van Zijl in gesprek met econoom Arnoud Boot, de rest van de week praat Van Zijl met econoom Edin Mujagic.
Boardroompanel Shell legt de bouw van een grote biobrandstoffabriek tijdelijk stil, het bedrijf lijkt zich met de nieuwe strategie meer te gaan focussen op de kortere termijn. En: Bestuurders klagen steeds meer over de toenemende bemoeizucht van commissarissen, hoe ziet de ideale samenwerking tussen bestuur en toezicht eruit? Dat en meer bespreken we om 11:10 in het Boardroompanel met:
Future business leaders Wie zijn de ondernemers van de toekomst? Welke hordes willen ze nemen, hoe willen ze groeien en wat voor soort leider willen zij zijn? Dat onderzoeken we in gesprekken met Future Business Leaders. Thomas van Zijl vraagt jonge ondernemers naar hun successen, maar ook naar hun missers. Te gast is Elske Schouten, operationeel directeur van MRC Holland en voormalig adjunct hoofdredacteur bij NRC.
Contact & Abonneren BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 11:00 tot 13:30 uur. Je kunt de redactie bereiken via e-mail. Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify. See omnystudio.com/listener for privacy information.

Gemaakt door: Zakendoen Eerste aflevering: 25-03-2022
De podcast Zakendoen | BNR heeft in totaal 1922 afleveringen

Maker: Zakendoen Datum: 04-07-2024

Maker: Zakendoen Datum: 05-07-2024
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.