Aflevering Peter Paul Kleinbussink (Intratuin) Wil Duurzamer Omgaan Met Planten

· Aflevering van de podcast: Zakendoen | BNR

Voor een kamerplant, heggenschaar of – in de winterperiode – een kerstboom of oliebol gaat de consument al snel naar de Intratuin. Tegenwoordig kan de consument er ook terecht voor chemievrije planten. Maar wat zijn dat eigenlijk? Peter Paul Kleinbussink, algemeen directeur van Intratuin, is te gast in BNR Zakendoen. Macro met Mujagic/Boot Elke dag een intrigerende gedachtewisseling over de stand van de macro-economie. Op maandag en vrijdag gaat presentator Thomas van Zijl in gesprek met econoom Arnoud Boot, de rest van de week praat Van Zijl met econoom Edin Mujagic. Ook altijd terug te vinden als je een aflevering gemist hebt. Blik op de wereld Wat speelt zich vandaag af op het wereldtoneel? Het laatste nieuws uit bijvoorbeeld Oekraïne, het Midden-Oosten, de Verenigde Staten of Brussel hoor je iedere werkdag om 12.10 van onze vaste experts en eigen redacteuren en verslaggevers. Ook los te vinden als podcast. Bedrijvenpanel Microbedrijven zijn het innovatiefst, maar maken het minst gebruik van innovatieregelingen. En het AI-model van Anthropic is zo slim dat het niet op de markt gebracht kan worden.

Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het bedrijven-panel, dat deze keer bestaat uit:

  • Remy Gieling, oprichter van ai.nl
  • Jelle Prins, mede-initiatiefnemer Cradle Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het bedrijvenpanel en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke [ dag invullen ] live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. Panelpagina’s: bedrijvenpanel (https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-bedrijvenpanel/ ) Zakenlunch Elke dag, tijdens de lunch, geniet je mee van het laatste zakelijke nieuws, actuele informatie over de financiële markten en ander economische actualiteiten. Op een ontspannen manier word je als luisteraar bijgepraat over alles wat er speelt in de wereld van het bedrijfsleven en de beurs. En altijd terug te vinden als podcast, mocht je de lunch gemist hebben. Contact & Abonneren BNR Zakendoen zendt elke werkdag live uit van 11:00 tot 13:30 uur. Je kunt de redactie bereiken via e-mail. Abonneren op de podcast van BNR Zakendoen kan via bnr.nl/zakendoen, of via Apple Podcast en Spotify. See omnystudio.com/listener for privacy information.

    Speelgoedwinkel
    Zakendoen | BNR

    Zakendoen | BNR

    Gemaakt door: Zakendoen Eerste aflevering: 25-03-2022

    De podcast Zakendoen | BNR heeft in totaal 1895 afleveringen

    Soortgelijke podcasts

    Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

    Peter Paul Kleinbussink (Intratuin) wil duurzamer omgaan met planten

    Zakendoen | BNR · 13-04-2026

    00:00 01:55:29