Caliber Bluetooth Speaker - Accu tot 4 Uur speeltijd - Muziek Box - Draagbare speaker - Microfoon en Belfunctie (HPG430BT)
- EAN: 8714505046372
- CATEGORIE: Portable speaker
De Caliber HPG430BT Bluetooth speaker is een veelzijdige speaker met veel handige functies. Het beschikt over USB, SD en AUX ingangen, waarmee je makkelijk je muziek afspeelt. Bovendien heeft de speaker een ingebouwde microfoon waarmee je handsfree kunt bellen. Dankzij de powerbank functie kun je onderweg je telefoon of andere apparaten opladen. De TWS-functie staat voor True Wireless Stereo en hiermee kun je twee speakers draadloos met elkaar verbinden voor een nog groter geluidsveld. Ten slotte is de speaker spatwaterdicht, waardoor je hem ook buiten kunt gebruiken. De Caliber HPG430BT is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een betaalbare, veelzijdige en praktische Bluetooth speaker.
Speel af waar jij zin in hebt. Een Bluetooth speaker met diverse andere afspeelmogelijkheden, zoals USB, SD en AUX ingangen, biedt veel flexibiliteit en gemak voor het afspelen van je muziek. Hiermee kun je op verschillende manieren je muziek afspelen, zonder dat je daarvoor een apparaat met Bluetooth-functie nodig hebt. Met een USB-stick kun je bijvoorbeeld makkelijk je favoriete nummers afspelen, terwijl je met een SD-kaart nog meer muziek bij de hand hebt. En met de AUX-ingang kun je muziek afspelen van bijvoorbeeld een MP3-speler of laptop. Dit maakt de speaker ideaal voor gebruik op reis of thuis, waar je altijd muziek bij de hand wilt hebben. De HPG430BT is een Bluetooth speaker met diverse afspeelmogelijkheden en biedt veel flexibiliteit en gemak.
Lange accuduur. De Caliber HPG430BT Bluetooth speaker is ontworpen voor gebruik onderweg en heeft daarom een lange accuduur tot wel 4 uur. Hierdoor hoef je niet steeds de speaker op te laden en kun je hem de hele dag gebruiken zonder je zorgen te hoeven maken over de batterij. Of je nu naar muziek luistert tijdens het sporten, aan het werk bent of op reis bent, de lange accuduur van 4 uur maakt het mogelijk om de speaker de hele dag te gebruiken. Dit betekent dat je altijd muziek bij de hand hebt en dat je niet beperkt wordt door de batterijduur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | CALIBER |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Algemene kenmerken
| Merk | Caliber |
| Model | HPG430BT |
| EAN | 8714505046372 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HPG430BT |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 1726 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Stereo |
| Totaal uitgangsvermogen | 50 W |
| Minimale frequentie | 80 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Ja |
| Koppelbaar met aantal speakers | 2 |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | Geen radio |
| Inclusief belfunctie | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| App functies | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 4 uur |
| Met powerbankfunctie | Ja |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Met SD-kaart ingang | Ja |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | HPG430BT Laadkabel met adapter Aux kabel Gebruikershandleiding |
| Verpakkingsgewicht | 1960 g |
| Verpakking breedte | 188 mm |
| Verpakking hoogte | 169 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Taal handleiding | Nederlands Frans Engels Duits |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Party Speaker | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voedingstype | Accu |
EAN
| EAN | 8714505046372 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Caliber Bluetooth Speaker - Accu tot 4 Uur speeltijd - Muziek Box - Draagbare speaker - Microfoon en Belfunctie (HPG430BT)
