De Davilon DVL-4198 voor Android 11 is dé autoradio voor jouw Citroën C1 van bouwjaar 2015 t/m 2021. Met de nieuwste functionaliteiten zoals CarPlay en Android Auto, brengt deze autoradio jouw rijervaring naar een hoger niveau. Geniet van handsfree bellen, muziek streamen en video's afspelen terwijl je trendy en gebruiksvriendelijk ontwerp bewondert.
Met de mogelijkheid om twee schermen naast elkaar te gebruiken, biedt de Davilon DVL-4198 voor Citroën C1 een unieke split-screen modus. Combineer navigatie met je favoriete apps zoals Flitsmeister en YouTube, alles binnen handbereik. De draadloze CarPlay en Android Auto functies zorgen voor probleemloze smartphone-integratie en gemakkelijke bediening via het touchscreen.
De autoradio is uitgerust met een Canbus module, waardoor alle originele functies van je auto behouden blijven. Met de Bluetooth-functie kun je veilig handsfree bellen en genieten van je muziek. De Davilon DVL-4198 biedt ook een scala aan aansluitingen en bedieningsmogelijkheden, waaronder stuurwielbediening, voor een naadloze rijervaring.
Upgrade vandaag nog naar de krachtige Davilon DVL-4 serie en profiteer van een uniek geluid dankzij de ingebouwde DSP versterker. Met 2 jaar fabrieksgarantie en talloze handige functies zoals FM, AM & DAB+ radio en een 10.1 inch HD touchscreen, is deze autoradio een must-have voor elke Citroën C1 bestuurder van bouwjaar 2015 t/m 2021.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Davilon |
|---|
Product
| Merk | Davilon |
| EAN | 8720634353427 |
Fysieke eigenschappen
| Verpakkingsgewicht | 1503 g |
Beeldscherm
| Din formaat | Dubbel din |
| Touchscreen | Ja |
| Uitschuifbaar display | Nee |
| Afneembaar voorpaneel | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
| Stuurwiel bediening | Ja |
Bediening
| Geschikt voor Apple Carplay | Ja |
| Geschikt voor Android auto | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handsfree bellen | Ja |
Verbinding
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 12 m |
| NFC | Nee |
| Ontvangst | AM radio DAB + radio FM radio |
Audio specificaties
| Aantal kanalen | 4 |
| Minimale frequentie | 87.5 MHz |
| Maximale frequentie | 108 MHz |
| Equalizer | Ja |
| Bassboost | Ja |
| Repeat | Ja |
| Shuffle | Ja |
| Aantal lijnuitgangen | 6 |
| Geschikt voor externe versterker | Ja |
| Ondersteuning ID3 | Ja |
Aansluitingen
| Aansluiting voor subwoofer | Ja |
| AUX ingang achterzijde | Ja |
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB ingang achterzijde | Ja |
| USB voorzijde | 0 |
| USB-poort | 2.0 |
| Ingang voor achteruitrijcamera | Ja |
| Extern geheugenslot | Y |
| Aantal RCA aansluitingen | 4 |
Technische specificaties
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Opbergdoosje voorpaneel | Nee |
| Opladen via apparaat | Ja |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geknipte kabels worden niet geaccepteerd. Waterschade en ontbrekende CD houder schroeven doen de garantie te niet. |
Verpakking
| Verpakking breedte | 258 mm |
| Verpakking hoogte | 153 mm |
| Verpakking lengte | 354 mm |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Aantal display regels | 100 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2023 |
| RDS | Ja |
EAN
| EAN | 8720634353427 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Citroën C1 Autoradio | 2015 t/m 2021 | CarPlay
