Hama Bluetooth®-luidspreker "SoundBarrel", besch. waterstralen, 60 W, Power Pack
- EAN: 4047443455215
- CATEGORIE: Portable speaker
De Hama SoundBarrel Draadloze stereoluidspreker in het zwart is een krachtige Bluetooth-luidspreker die perfect is voor feestjes binnen en buiten. Met een totaal uitgangsvermogen van 60 W kunt u genieten van vol geluid voor een onvergetelijke muziekervaring.
De luidspreker heeft een maximale batterijduur van 12 uur via Bluetooth, zodat u langer kunt genieten van uw favoriete nummers. Bovendien is de SoundBarrel uitgerust met een handige powerbankfunctie, waardoor u uw smartphones en tablets direct kunt opladen via de USB-C interface.
Dankzij de Bluetooth 5.0-technologie kunt u snel en stabiel verbinding maken met uw mobiele apparaten, en met de True Wireless Stereo-functie kunt u zelfs twee luidsprekers koppelen voor een echte stereogeluidservaring. De luidspreker is IPX6-gecertificeerd, waardoor hij beschermd is tegen waterstralen en spatwater, zodat u hem overal kunt gebruiken, zelfs in de badkamer of bij het zwembad.
De SoundBarrel heeft een stoer en afwasbaar oppervlak, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken als het een beetje modderig wordt op een festival of tuinfeestje. Met de indoor/outdoor-modus kunt u eenvoudig de geluidsbeleving aanpassen aan uw omgeving met één druk op de knop, voor een optimale audiokwaliteit in elke situatie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Hama |
Algemene kenmerken
| Merk | Hama |
| Model | Hama SoundBarrel Draadloze stereoluidspreker Zwart 60 W |
| EAN | 4047443455215 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 00188217 |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 2.55 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Mono |
| Totaal uitgangsvermogen | 60 W |
Connectiviteit
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Ontvangst | Geen radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Bediening via mobiele app | Ja |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 12 uur |
| Met powerbankfunctie | Ja |
Technische specificaties
| IP-certificering | IPX6 (Stofdichtheid nvt, waterbestendig) |
| Waterbestendig | Ja |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Met SD-kaart ingang | Nee |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | - 1 Bluetooth-luidspreker "SoundBarrel" - 1 USB-C-oplaadkabel - 1 draagriem - 1 gebruiksaanwijzing |
| Verpakkingsgewicht | 2618 g |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 152 mm |
| Verpakking lengte | 341 mm |
| Taal handleiding | Engels |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
Overige kenmerken
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 31 cm |
| Product hoogte | 15.20 cm |
| Product lengte | 11.80 cm |
| Voedingstype | Accu |
EAN
| EAN | 4047443455215 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hama Bluetooth®-luidspreker "SoundBarrel", besch. waterstralen, 60 W, Power Pack
