Imperial bluetooth speaker Beatsman 2 bruin - FM radio
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4024035906607
- CATEGORIE: Portable speaker
Bekijk
Met de Imperial Beatsman 2 bruin Bluetooth speaker geniet je van een hoogwaardige geluidservaring. Deze draagbare luidspreker heeft 1 lage en 2 hoge tonen, wat zorgt voor een gebalanceerde audioweergave. Dankzij de geïntegreerde FM-radio kun je altijd jouw favoriete radiostations beluisteren. De speaker is uitgerust met Bluetooth 2.1 voor draadloze connectiviteit tot 10 meter. Daarnaast is de speaker splashproof en heeft een batterijduur van maximaal 16 uur, perfect voor onderweg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Imperial |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Imperial |
| Model | BEATSMAN 2 |
| EAN | 4024035906607 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 22-9066-00 |
| Kleur | Beatsman 2 |
| Product gewicht | 1530 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Mono |
| Totaal uitgangsvermogen | 11 W |
Connectiviteit
| Bluetooth versie | Bluetooth 2.1 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | FM radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 16 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Met SD-kaart ingang | Ja |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Beatsman 2, draagkoord, USB naar Micro-USB kabel, FM radio draad antenne met 3.5mm aansluiting, 3.5 mm stereo aansluitkabel, manual en garantiekaart |
| Verpakkingsgewicht | 1786 g |
| Verpakking breedte | 173 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 341 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onder andere val- en waterschade |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 31.60 cm |
| Product hoogte | 14.50 cm |
| Product lengte | 13.50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voedingstype | USB |
EAN
| EAN | 4024035906607 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Imperial bluetooth speaker Beatsman 2 bruin - FM radio
