Met de compacte Imperial Dabman i150 ben je goed uitgerust voor alle situaties: het multifunctionele apparaat is geschikt voor het ontvangen van DAB + en FM-radio en heeft ook toegang tot meer dan 10.000 internetradiozenders. De 3 inch speaker zorgt voor een degelijk geluid, dat via verschillende equalizer-instellingen kan worden aangepast aan individuele luistervoorkeuren. UPnP maakt netwerken mogelijk met overeenkomstige apparaten in het thuisnetwerk, zodat audiobestanden van verschillende formaten ook via de radio van externe bronnen kunnen worden afgespeeld. Andere gebruiksvriendelijke functies, zoals de alarmfunctie en het geheugen van meerdere zenders, maken het scala aan functies van de DABMAN i150 compleet.
De Imperial DABMAN i150 is een veelzijdige radio die DAB+, FM RDS en internetradio ondersteunt. Je kunt verbinding maken met internetradio via ethernet (vaste verbinding) of draadloos via Wi-Fi. De radio heeft een eenvoudige en intuïtieve bediening met een verlicht 2.8 inch TFT kleuren display. Daarnaast biedt de DABMAN i150 functies zoals USB audio data playback (MP3), tijdsweergave, sleeptimer, alarm/wekker modus en 2 alarmen met snooze functie. Met 5 sneltoetsen voor favoriete zenders in elke modus en 10 favorieten per modus, kun je eenvoudig van je favoriete muziek genieten.
Een bijzondere feature van de Imperial DABMAN i150 is de weersvoorspelling voor de komende 5 dagen die het biedt. Met een high-performance luidspreker met 10W output en equalizer kun je genieten van kwaliteitsgeluid. De radio beschikt over een hoofdtelefoonaansluiting, audio in- en uitgangen en wordt geleverd met een afstandsbediening en afneembare telescoopantenne. De compacte afmetingen van 225 x 135 x 120 mm maken het apparaat gemakkelijk te plaatsen in elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Imperial |
|---|---|
| Kleur | Wit |
Algemene kenmerken
| Merk | Imperial |
| Model | 22-262-00 |
| EAN | 4024035221625 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 22-262-00 |
| Type radio | Tafelradio |
| Stijl radio | Retro |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0 kg |
Connectiviteit
| Draadloos bereik | 0 m |
| NFC | Nee |
| WIFI | Ja |
| Bediening via mobiele app | Ja |
Technische specificaties
| Ontvangst | DAB + radio FM radio Internetradio |
| Afspelen van | Radio USB |
| Afstandsbediening | Ja |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Lcd-display | Ja |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Met dimfunctie | Nee |
| Sleep timer | Ja |
| Voorkeurzenders | 5 |
Stroomvoorziening
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Oplaadbaar | Nee |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Opladen via apparaat | Nee |
Aansluitingen
| Audio over USB | Ja |
| Audio input bron | 3.5 mm jack |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Ja |
| USB-poort | 1 |
Audio
| Totaal uitgangsvermogen | 20 W |
| Equalizer | Ja |
| Stereogeluid | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Dabman i150 Afstandsbediening Lichtnet adapter Gebruikershandleiding |
| Verpakkingsgewicht | 1.906 kg |
| Verpakking breedte | 18.50 cm |
| Verpakking hoogte | 18.20 cm |
| Verpakking lengte | 31.50 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onder andere val- en waterschade |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 224 mm |
| Product hoogte | 135 mm |
| Product lengte | 110 mm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
EAN
| EAN | 4024035221625 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Imperial DABMAN i150 - internetradio met DAB+ - Wit
