Nedis DIN-Audiokabel - DIN 5-Pins Male - 4x RCA Male - Vernikkeld - 1.00 m - Rond - PVC - Zwart - Label
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 5412810419852
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Zonder connector |
| Tweede aansluiting | Tulp |
| Kabellengte | 1 m |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 69.00 g |
| Gebruik in type voertuig | Auto Boot Caravan |
Productinformatie
| Merk | Nedis |
| EAN | 5412810419852 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 12.50 cm |
| Verpakking hoogte | 19 cm |
| Verpakking lengte | 1.50 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CAGL20400BK10 |
EAN
| EAN | 5412810419852 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nedis DIN-Audiokabel - DIN 5-Pins Male - 4x RCA Male - Vernikkeld - 1.00 m - Rond - PVC - Zwart - Label
