Pioneer TS-A1601C - Autospeakers - 6,5”Inch (16,5 cm) - 2-wegs composet - 350 W
- EAN: 0884938509282
- CATEGORIE: Autospeaker
Ervaar een verbetering in je autorit met de Pioneer TS-A1601C Autospeakers. Deze 6,5-inch (16,5 cm) 2-wegs composet levert een krachtig geluid en biedt een eenvoudige manier om je originele OEM-geluid te upgraden. Met een maximaal vermogen van 350 W brengen deze speakers je muziek tot leven met diepe en krachtige bastonen.
De Open & SmoothTM technologie van Pioneer zorgt voor een uitzonderlijke geluidsweergave met vloeiende frequenties, waardoor elke nuance van je favoriete nummers met helderheid en precisie wordt gereproduceerd. Geniet van een meeslepende geluidservaring in je auto en ontdek waarom de TS-A1601C de ideale keuze is voor je audio-upgrade.
Dankzij de IMPPTM conus van de woofer worden extra stevigheid en stijfheid geboden, wat resulteert in een verbeterde basweergave. De Multi-Fit installatieadapter van Pioneer zorgt voor een flexibele en gemakkelijke installatie, waardoor je moeiteloos kunt genieten van een verhoogde geluidskwaliteit in je auto.
Met een frequentiebereik van 33 Hz tot 58000 Hz en een gevoeligheid van 90 dB, voldoen deze autospeakers aan de hoogste audiostandaarden. De hoogwaardige materialen en technologieën die in de TS-A1601C zijn verwerkt, zorgen voor een optimale luisterervaring waar je elke keer weer van zult genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Pioneer |
Product
| Merk | Pioneer |
| Type autospeaker | Composet |
Fysieke eigenschappen
| Inbouwafmeting | Overige afmetingen |
| Inbouwdiepte | 59 mm |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Kleur | Zwart Goudkleurig |
Algemene kenmerken
| Verpakkingsgewicht | 2.16 kg |
Technische specificaties
| Minimale frequentie | 33 Hz |
| Maximale frequentie | 58000 Hz |
| Vermogen | 80 W |
| Totaal uitgangsvermogen | 350 W |
| Nominale impedantie | 4 Ohm |
| Gevoeligheid luidspreker | 90 dB |
| Speakersysteem | 2-weg |
| Waterbestendig | Nee |
| Tweeter diameter | 40 mm |
| Woofer diameter | 165 mm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Val- en waterschade. Foutieve aansluting, kortsluiting en overbelasting |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 x Speakerset (2 st.) 1 x Tweeterset (2 st.) 1 x grillset (2 st.) 1 x handleiding |
| Introductie | 2023 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TS-A1601C |
| EAN | 0884938509282 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 16.50 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 165 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 235 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 497 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0884938509282 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pioneer TS-A1601C - Autospeakers - 6,5”Inch (16,5 cm) - 2-wegs composet - 350 W
