Soundmaster PDB1850SW Portable DVD speler
- EAN: 4005425012207
- CATEGORIE: Draagbare dvd-speler
Kinderen willen graag met de auto op vakantie als u in het bezit bent van deze Soundmaster PDB1850SW portable DVD-speler. Laat ze op de achterbank samen genieten van films en muziek! U zult versteld staan van de rust op de achterbank en u kunt volop genieten van uw reis. De PDB1850SW is voorzien van twee 10,1" LCD-schermen en heeft onder andere een USB- en SD/MMC-aansluiting. Mede door de meegeleverde accessoires is dit het ideale apparaat om mee te nemen op reis.
Specificaties:
Portable DVD-speler met 2 x 10,1” LCD-schermen. DVD, DVD+R/RW, VCD, SVCD, CD, CD-R/RW, CD-MP3, JPEG, MPEG4. Meertalig OSD-menu. Hervatting bij laatste track. Ingebouwde stereo speakers. USB-aansluiting en SD/MMC-kaartlezer. Videosysteem PAL/NTSC. Schermresolutie: 1024 x 600 pixels. 3,5 mm hoofdtelefoonaansluiting. AV- en COAX-aansluiting. Ingebouwde Li-Ion batterij (7,4 V / 5.000 mAh). Meegeleverd: afstandsbediening, 2 stabiele hoofdsteunhouders, 2 hoofdtelefoons, AC/DC-adapter (12 V / 1,5 A), 12 V autoadapter. Afmeting product: 29,1 x 17,2 x 4,4 cm (BxDxH). Gewicht incl. verpakking: 0,92 kg. EAN-code: 4005425012207.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Soundmaster |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Productinformatie
| Merk | Soundmaster |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PDB1850SW |
Playbackfuncties
| Ondersteunde formaten | DVD+RW SVCD CD CD-R CD-RW MP3-CD JPEG MPEG4 |
Beeldscherm
| Aantal schermen | 2 |
| Schermgrootte | 10.1 Inch |
Opname en Opslag
| Type extern geheugenslot | SD-kaart |
Algemene kenmerken
| Afstandsbediening | Ja |
| Hoofdsteunmontage | Ja |
| Voedingstype | Autolader |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | schade |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| EAN | 4005425012207 |
Overige kenmerken
| Aantal dvd-spelers | 2 |
| Afspelen van | DVD |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2024 |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Meegeleverde hoofdsteun | Ja |
| Meegeleverde thuislader | Ja |
| Model | PDB1850SW |
| Ontvangst | Geen radio |
| Product breedte | 29.1 cm |
| Product gewicht | 0.92 kg |
| Product hoogte | 4.4 cm |
| Product lengte | 17.2 cm |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Nederlands |
| Touchscreen | Nee |
| Verpakking breedte | 310 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
| EAN | 4005425012207 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Soundmaster PDB1850SW Portable DVD speler
