Speaker Set met Bluetooth en Standaard - Vonyx VPS152A - 1000 Watt Geluidsinstallatie
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8715693296587
- CATEGORIE: PA speakerset
Bekijk
Breng de beste beats naar ieder feestje met de Vonyx VPS152A geluidsinstallatie. De set bestaat uit een actieve speaker en een passieve speaker, die samen maar liefst 1000 watt vermogen leveren voor een krachtig geluid. Dankzij de ingebouwde Bluetooth technologie kun je eenvoudig draadloos verbinding maken met je telefoon om al je favoriete afspeellijsten af te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Vonyx |
Algemene kenmerken
| Bluetooth | Ja |
Audio specificaties
| Minimale frequentie | 35 Hz |
| Maximale frequentie | 18000 Hz |
| Equalizer | Ja |
| Maximale SPL | 128 |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
Connectiviteit
| Microfooningang | Nee |
| Type input/output | Jack (6.3mm) XLR 3-pin RCA (tulp) Luidsprekeraansluiting Speakon USB Jack (3.5mm) |
Technische specificaties
| Diameter speaker tweeter | 1 Inch |
| Diameter speaker woofer | 15 Inch |
| Inclusief versterker | Ja |
Overige kenmerken
| Aantal microfooningangen | 2 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Inclusief microfoon | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Met standaard | Ja |
| Mogelijkheid op statief plaatsen | Ja |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
| Totaal uitgangsvermogen | 1000 W |
| Type audiokanaal | 2.0 |
| Type speakerset | Actief |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 74.5 cm |
| Verpakking lengte | 96 cm |
| Verpakkingsgewicht | 29.50 kg |
EAN
| EAN | 8715693296587 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Speaker Set met Bluetooth en Standaard - Vonyx VPS152A - 1000 Watt Geluidsinstallatie
