Vervangingsspriet ø 5 mm uitwendig
- EAN: 8000692402269
- CATEGORIE: Autoantenne
De vervangingsspriet met een diameter van 5 mm en een lengte van 41 cm is de ideale accessoire voor al je knutsel- en bouwprojecten. Zwart van kleur en van hoogwaardige kwaliteit, zorgt deze vervangingsspriet voor eindeloos speelplezier.
Met een universele taalhandleiding is deze vervangingsspriet gemakkelijk te gebruiken voor zowel jong en oud. De verpakking heeft een breedte van 2 cm, een hoogte van 46 cm en een lengte van 30 cm, waardoor het product veilig en gemakkelijk op te bergen is.
Dankzij de CE-markering voldoet deze vervangingsspriet aan alle veiligheidsnormen en ben je verzekerd van een betrouwbare en duurzame aankoop. Het lichte gewicht van slechts 0 g maakt het ook handig om mee te nemen, waar je ook naartoe gaat.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | TCP |
Productinformatie
| EAN | 8000692402269 |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 2 cm |
| Verpakking hoogte | 46 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8000692402269 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vervangingsspriet ø 5 mm uitwendig
