Ruim 4000 banen komen te vervallen bij ABN de komende drie jaar, wat hoopt de bank hiermee te bewerkstelligen? En: Schiphol 'kijkt' naar investeringsmogelijkheden in het buitenland. Moet Nederland opletten, dat dit kapitaal niet vervliegt? Dat en meer bespreken we in het Boardroompanel van BNR Zakendoen
Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het boardroompanel, dat deze keer bestaat uit: -Dani Bicker Caarten, managing partner bij The Executive Network en lid van de raad van toezicht van Artis. -Jeroen Vercauteren, specialist Associate partner bij Qufinity. Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het boardroompanel en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke donderdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener for privacy information.

Gemaakt door: BNR Nieuwsradio Eerste aflevering: 06-11-2022
De podcast BNR Boardroompanel | BNR heeft in totaal 292 afleveringen

Maker: BNR Nieuwsradio Datum: 20-11-2025

Maker: BNR Nieuwsradio Datum: 04-12-2025
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.