Aflevering Uitzending 22 Juli • Ds. C. Sonnevelt: “Dat Belerende Vingertje Naar Israël, Daar Zijn We Veel Te Goed In Als Christenen.”

· Aflevering van de podcast: Christenen voor Israël

Ds. C. Sonnevelt: “Natuurlijk is Israël niet volmaakt. Dat zijn we zelf toch ook niet, we hebben boter op ons hoofd. We moeten oppassen met dat belerende vingertje. Daar zijn we veel te goed in als Nederlanders en als christenen.” De Bijbeltekst ‘Troost, troost mijn volk’ wordt vaak aangehaald door christenen die zich richten op Israël. Maar wat betekent dit eigenlijk in de praktijk, Israël troosten? Waarom is het belangrijk en waar schieten we tekort? Ds. Sonnevelt geeft een toelichting.

Speelgoedwinkel
Christenen voor Israël

Christenen voor Israël

Gemaakt door: Christenen voor Israël Eerste aflevering: 15-04-2024

De podcast Christenen voor Israël heeft in totaal 178 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

Uitzending 22 juli • Ds. C. Sonnevelt: “dat belerende vingertje naar Israël, daar zijn we veel te goed in als christenen.”

Christenen voor Israël · 22-07-2024

00:00 00:30:11