Aflevering 07/02 | Stijging Huurprijzen Ongezien | Lot Vlaamse Premie Elektrische Wagens Onzeker | Kas Farmabedrijf Mithra Is Leeg, Het Is Nu Een Centjesaandeel

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in De 7 vandaag? De huurprijzen zijn nog nooit zo sterk gestegen als vorig jaar. Van waar komt die stijging van meer dan 6 procent? Het lot van de Vlaamse premie voor elektrische wagens is onzeker. Na een kritisch advies van de Raad van State is er onenigheid tussen de regeringspartijen over hoe de premie betaald moet worden. En, als er niks gebeurt, is de kas van het Luikse farmabedrijf Mithra over een maand helemaal leeg. Door dat nieuws is het aandeel onder de symbolische grens van 1 euro gedoken. Een centjesaandeel dus. Host: Bert Rymen Productie: Lara Droessaert Luister ook naar de De 7 Extra over de Vision Pro, de nieuwe headset van Apple, die sinds dit weekend in de VS te koop is. Wat kan dat ding allemaal? Is dit nu het turning point in de wereld van Virtual en Augmented reality? En wat betekent dat voor de business bij Apple? Host Roan Van Eyck bespreekt het allemaal met Tijd-collega Roland Legrand en met VR-expert Pieter Van Leugenhagen.   See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 909 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

07/02 | Stijging huurprijzen ongezien | Lot Vlaamse premie elektrische wagens onzeker | Kas farmabedrijf Mithra is leeg, het is nu een centjesaandeel

De 7 · 07-02-2024

00:00 00:15:54