Aflevering 08/02 | Kbc Gaat Na Boerenjaar Op De Kosten Letten | Premie Elektrische Auto Aan Zijden Draadje | Twijfels Over Investering Staalreus Arcelormittal In Gent

· Aflevering van de podcast: De 7

Wat zit er in De 7 vandaag? De kans op een akkoord over de premie voor elektrische wagens lijkt nog kleiner te worden. Zowel N-VA als Open VLD houden het been stijf. Staalreus ArcelorMittal twijfelt om een geplande investering van meer dan een miljard euro in Gent te laten doorgaan. Net over de grens, in Duinkerke, vallen een pak meer subsidies te rapen voor vergroening. En we spreken met de winnaar van de beursrally, de beleggenwedstrijd van De Tijd. Met welke strategie is die erin geslaagd om op het startbedrag van 50.000 euro bijna 20.000 winst te maken? Host: Bert Rymen Productie: Lara Droessaert See omnystudio.com/listener for privacy information.

Speelgoedwinkel
De 7

De 7

Gemaakt door: De Tijd Eerste aflevering: 24-03-2022

De podcast De 7 heeft in totaal 909 afleveringen

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

08/02 | KBC gaat na boerenjaar op de kosten letten | Premie elektrische auto aan zijden draadje | Twijfels over investering staalreus ArcelorMittal in Gent

De 7 · 08-02-2024

00:00 00:17:20