Aflevering Dtls11e14 - Data Expo Special: Bearingpoint Over Ai, Data Workflows En Digitale Transformatie

· Aflevering van de podcast: De Dataloog

Send us a text Met onze mobiele podcaststudio nemen we je mee over de beursvloer van de Data Expo. Wanneer op de stand bij BearingPoint een eenvoudige schets live wordt omgezet in een AI-gegenereerd figuur, is onze nieuwsgierigheid direct gewekt. In deze aflevering verkennen Jurjen en Walter met Boris Binnendijk en Chris Lemmens van BearingPoint de manier waarop data science, machine learning en AI de drijvende kracht zijn achter digitale transformatie, en hoe organisaties hun dataplatforms schaalbaar én toekomstbestendig kunnen maken. Daarnaast hoor je hoe de Data Expo fungeert als inspiratiebron, welke nieuwe toepassingen van OpenAI-modellen opkomen en waarom data governance en datakwaliteit onmisbare voorwaarden zijn voor succes. Een boeiende aflevering voor iedereen die wil begrijpen hoe technologie, strategie en cultuur samenkomen in het datatijdperk. De Dataloog is de onafhankelijke Nederlandstalige podcast over data & kunstmatige intelligentie. Hier hoor je alles wat je moet weten over de zin en onzin van data, de nieuwste ontwikkelingen en echte verhalen uit de praktijk. Onze hosts houden het altijd begrijpelijk, maar schuwen de diepgang niet. Vind je De Dataloog leuk? Abonneer je op de podcast en laat een review achter.

Stem website va het jaar
De Dataloog

De Dataloog

Gemaakt door: Jurjen Helmus | Walter van der Scheer | Lex knape | Harm Bodewes |Sander Hulsman | Eerste aflevering: 29-03-2022

De podcast De Dataloog heeft in totaal 285 afleveringen

Vorige aflevering

DTLS11E13 - Transforming Dairy with Data: Insights from Lely's Robotic Innovations - Data Expo Special

DTLS11E13 - Transforming Dairy with Data: Insights from Lely's Robotic Innovations - Data Expo Special

Maker: Jurjen Helmus | Walter van der Scheer | Lex knape | Harm Bodewes |Sander Hulsman | Datum: 09-09-2025

Volgende aflevering

DTLS11A15 - UMC Utrecht en een universeel data- en kennisplatform voor de zorg - Data Expo Special

DTLS11A15 - UMC Utrecht en een universeel data- en kennisplatform voor de zorg - Data Expo Special

Maker: Jurjen Helmus | Walter van der Scheer | Lex knape | Harm Bodewes |Sander Hulsman | Datum: 24-09-2025

Soortgelijke podcasts

Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.

DTLS11E14 - Data Expo Special: BearingPoint over AI, Data Workflows en Digitale Transformatie

De Dataloog · 22-09-2025

00:00 00:10:09