Deze aflevering neem ik je mee naar de Horecava.
De grootste food- en hospitalitybeurs van Nederland.
Een plek waar smaken, concepten en vooral namen samenkomen.
Tussen de stands en gesprekken door sprak ik met Mary van Hoek-Hendrix. Zij is een bekende in de wereld van food en marketing en schreef het vuistdikke Mastering Food Innovation, Impact by design.
We kwamen op elkaars pad omdat Mary mij noemde in haar boek (over het belang van een sterke naam voor je innovatie). Dus daar wilde ik wel meer over weten.
Mary is weet alles over food, positionering en wat een naam kan doen in een markt waar alles al lijkt te bestaan.
SHOWNOTES Mary van Hoek-Hendriks
Start a Food Story
Mastering Food Innovation boek
Horecava

Gemaakt door: Floris Hülsmann Eerste aflevering: 06-12-2019
De podcast De Namarama Show heeft in totaal 87 afleveringen

Maker: Floris Hülsmann Datum: 10-12-2025
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.