Ronald van der Aart beantwoordt de vraag: hoe word ik een goede woordvoerder?
Woordvoerder zijn is een vak waarin je voortdurend balanceert tussen wat een organisatie wil delen en hoe de buitenwereld dat ontvangt, zegt Ronald van der Aart, communicatie-expert en podcast-host van Onder embargo, in deze aflevering van Hoe word ik. Van der Aart deelt praktische tips en reflecties op een rol die cruciaal is voor de reputatie en communicatie van elke organisatie.
Presentator: Tom Berserik Edit: Dominic Otterspeer Eindredactie: Tom Berserik & Olivier Heimel Artwork: Guido van der Mark See omnystudio.com/listener for privacy information.
Gemaakt door: BusinessWise Eerste aflevering: 19-04-2024
De podcast Hoe word ik heeft in totaal 262 afleveringen
Maker: BusinessWise Datum: 28-04-2025
Maker: BusinessWise Datum: 30-04-2025
Disclaimer: De podcast (artwork) is geembed op deze pagina en is het eigendom van de eigenaar/ maker van de podcast. Deze is niet op enige wijze geaffilieeerd met Online-Radio.nl. Voor reclamering dient u zich te wenden tot de eigenaar/ maker van deze podcast.