Caliber Auto Hoofdsteun Houder Accessoire voor MPD107, MPD125, MPD2010T, MPD2125T, MPD278T en MPD298 DVD speler (DVD-Bracket)
- EAN: 8714505045160
- CATEGORIE: Draagbare dvd-speler
Bevestig je dvd-schermen stevig in de auto met deze Caliber dvd-speler auto hoofdsteun houder. De bracket is speciaal gemaakt voor Caliber dvd-spelers, met name de MPD-modellen vanaf 2017. Dankzij de hoofdsteun houder blijft het scherm goed op zijn plaats en kunnen kids eindeloos naar hun favoriete film of serie kijken. De dvd-speler houder voor in de auto is dan ook ideaal voor lange ritten. Met behulp van schroeven bevestig je de dvd-spelers stevig aan de hoofdsteun van de autostoel voor eindeloos kijkplezier.
Deze auto hoofdsteun houder is speciaal gemaakt voor Caliber dvd-spelers. De MPD-modellen die gemaakt zijn vanaf 2017 zijn compatibel met deze bracket. Zo kun je bijvoorbeeld de MPD107, MPD125, MPD2010T, MPD2125T, MPD278T en MPD298 gemakkelijk bevestigen aan een auto hoofdsteun met deze dvd-speler houder. Urenlang kijkplezier.
Met de auto hoofdsteun houder voor je dvd-speler wordt films en series kijken nog comfortabeler. Geen ruzie over wie het dvd-scherm vasthoudt en hoe hoog of laag dit moet gebeuren. Dankzij de dvd-speler hoofdsteun bevestiging voor in de auto blijft het scherm altijd op zijn plek en is het beeld bovendien goed zichtbaar voor alle kijkers.
Plotselinge bochten, afremmen of even je aandacht verliezen, is onvermijdelijk tijdens lange autoritten. Wanneer kids een dvd-speler in de auto op schoot houden, zit een ongeluk in een klein hoekje. Een pakje drinken wordt al snel gemorst over het dvd-scherm en ook van koekkruimels wordt de dvd-speler niet beter. Wanneer je de dvd houder in de auto aan een hoofdsteun bevestigt, zijn deze problemen verleden tijd. Zo kan er op de achterbank gekeken worden naar de leukste films, zonder het risico te lopen dat eten of drinken over het scherm valt. Het dvd-scherm vliegt zo niet door de auto en kan ook geen schade aanrichten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | CALIBER |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Productinformatie
| Merk | Caliber |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DVD-Bracket |
Playbackfuncties
| Ondersteunde formaten | FLAC |
| Regiocode | 0 |
Beeldscherm
| Aantal schermen | 0 |
| Schermgrootte | 0 Inch |
Opname en Opslag
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
Algemene kenmerken
| Afstandsbediening | Nee |
| Hoofdsteunmontage | Ja |
| Voedingstype | Accu |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| EAN | 8714505045160 |
Overige kenmerken
| Aantal dvd-spelers | 1 |
| Accuduur | Geen accu |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Afspelen van | DVD |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Intern geheugen | 0 GB |
| Introductie | 2019 |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Meegeleverde hoofdsteun | Nee |
| Meegeleverde thuislader | Nee |
| Model | DVD-Bracket |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ontvangst | Geen radio |
| Product breedte | 120 mm |
| Product gewicht | 0.18 kg |
| Product hoogte | 90 mm |
| Product lengte | 250 mm |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands Duits Engels Frans |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Touchscreen | Nee |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
EAN
| EAN | 8714505045160 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Caliber Auto Hoofdsteun Houder Accessoire voor MPD107, MPD125, MPD2010T, MPD2125T, MPD278T en MPD298 DVD speler (DVD-Bracket)
