Fresh ‘n Rebel Rockbox Bold X - Bluetooth speaker draadloos - Dreamy Lilac
- EAN: 8720249801481
- CATEGORIE: Portable speaker
De Fresh ‘n Rebel Rockbox Bold X in de kleur Dreamy Lilac is de ultieme draadloze Bluetooth speaker voor onderweg. Met zijn compacte en platte design is de Bold X gemakkelijk mee te nemen naar iedere gewenste locatie, of het nu een feestje, het strand, de bossen of de piste is. Dankzij het IPX7 waterdichte materiaal is deze speaker bestand tegen alle weersomstandigheden en zelfs een dagje strandzand spoel je er zo vanaf onder de kraan.
Met een batterijduur van 8 uur geniet je de hele dag of avond onafgebroken van je favoriete muziek, waar je ook bent. Wil je het feest naar een hoger niveau tillen? Gebruik dan de Double Fun Mode om twee Bold X speakers draadloos te verbinden en te genieten van een krachtig stereogeluid.
De Bold X levert ondanks zijn compacte formaat een indrukwekkend geluid met heldere tonen en een krachtige bas. Verder beschikt deze speaker over handige functies zoals een ingebouwde microfoon voor het voeren van telefoongesprekken en de mogelijkheid om de speaker te bedienen via een mobiele app.
In de verpakking van de Fresh ‘n Rebel Rockbox Bold X vind je naast de speaker ook een Micro-USB kabel, een 3.5 mm audio kabel en een handleiding. Met 15 W totaal uitgangsvermogen, een draadloos bereik van 20 meter en de mogelijkheid om de speaker te koppelen met andere speakers, is de Bold X de ideale metgezel voor al jouw avonturen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Fresh n Rebel |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Fresh n Rebel |
| Model | Rockbox Bold X |
| EAN | 8720249801481 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1RB6600DL |
| Kleur | Dreamy Lilac Lila |
| Product gewicht | 328 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Stereo |
| Totaal uitgangsvermogen | 15 W |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Ja |
| Koppelbaar met aantal speakers | 1 |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.2 |
| Draadloos bereik | 20 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | Geen radio |
| Inclusief belfunctie | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| App functies | Geen |
| Bediening via mobiele app | Ja |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 8 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IPX7 (Stofdichtheid nvt, dompeldicht) |
| Waterbestendig | Ja |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Met SD-kaart ingang | Nee |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | 1x Micro-USB kabel 1x 3.5 mm audio kabel 1x Manual |
| Verpakkingsgewicht | 597 g |
| Verpakking breedte | 164 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
Overige kenmerken
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Party Speaker | Nee |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product hoogte | 3.80 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Voedingstype | Accu Adapter/ lichtnet |
EAN
| EAN | 8720249801481 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fresh ‘n Rebel Rockbox Bold X - Bluetooth speaker draadloos - Dreamy Lilac
