Jaimy de Ruijter van 3FM naar NPO Blend

Jaimy de Ruijter van 3FM naar NPO Blend

Oud 3FM-DJ Jaimy de Ruijter is voortaan te horen bij NPO Blend. Hij maakt daar nu elke werkdag tussen 10.00 en 13.00 uur een programma. NPO Blend is alleen te beluisteren via DAB+ en het internet. De Ruijter stopte vorig jaar bij NPO 3FM omdat hij geen avondprogramma meer wilde maken.


Bij Blend zal Jaimy te horen zijn met ‘Jaimy’s Jamz’. Het wordt een programma met veel aandacht voor hiphop, R&B en soul uit de jaren 80 tot nu. Dat past helemaal in het plaatje waarmee de NPO Blend wil profileren: een volwassen versie van FunX.


Blend breidt de programmering steeds verder uit met nieuwe DJ’s en nieuwe programma’s. De zender wordt gemaakt met gemeenschapsgeld en is niet vrij van kritiek. Zo noemde de Radio NL-directeur Nico Silvius de zender al eens ‘oneerlijke concurrentie’. Daarmee wijst hij op de concurrentie met zijn eigen zender, Vibe Radio, die Nederlandstalige urban muziek uitzendt.